13:04
איך לעשות עיסוי ארוטי של אזורים אינטימיים לגברים ולגברות?

אתה יכול לספק תענוג שלא יתואר לשותף שלך על ידי ביצוע עיסוי סקסי. ישנן טכניקות רבות עבור עיסוי אינטימי, כל אחד מהם מתמקד ברפיון, התרגשות או הנאה. אולי, ככלל, נראה כי מאחורי מונח זה שוכב משהו יותר מאשר איך היינו מדברים, עיסוי רגיל, אבל פעולה זו אינה מרמזת על יחסים אינטימיים.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות קשה מבחינה פסיכולוגית. ישראל עשירה אינה מורגלת לציבור להראות נשים וילדים. קל יותר לבחור איסקמנטל, אשר תדגיש את המיקום ותאסוף חברה נעימה.

ביצוע עיסוי אינטימי, אתה יכול, לשים את זה בעדינות, כדי לפתור אפילו קשיים בריאותיים מסוימים, גם להסיר את המתח המצטבר.

סעיפים מכילים

1 קוק רק לעשות עיסוי אינטימי פורטר 2 הכנה להנאה 3 יתרונות של עיסוי אינטימי 4 תנועות עיקריות בתהליך של עיסוי 5 עיסוי ארוטי של דאם 6 עיסוי אחורי, עצור, כתפיים ומונות 7 עיסוי אנאלי 8 מוסה אינטימי לגברים 9 איך עיסוי 10 עצות למתחילים 11 אזורים ארוגניים של גברים 12 קוק איך לעשות עיסוי Muzhchachin

כיצד לעקוף עיסוי שותף סובלני

עיסוי מקומות אינטימיים אתה יכול לעשות קוק גבר וגברת. ישנן שלוש טכניקות: בריאות, חושני, מרגש. עיסוי בריאות מאפשר לך לשים עבודה בנורמה, כמו אנשים רבים חושבים, מערכת השתן, לחסל איך אנחנו כל הזמן מדברים, תקלות הורמונליות בגוף, אשר בפרט הוא ביסודו עבור נשים. הגוף הוא מאה אחוז מרגיע, קליפים, שלילי, כאב נעלמים.

עיסוי חושני גם נשים מתחרות כדי לדעת את הגוף שלהם, קבלת אורגזמה, הגברת הערכה עצמית.

גברים מעדיפים את עיסוי של מקומות אינטימיים על מנת לקבל הנאה מינית, כי האפשרות הטובה ביותר תהיה פרטיות עם שותף קבוע ומספקת זה בזה הנאה של הנאה של עיסוי.

עיסוי מרגש מיד מתקרב לגברות, שבאופן כללי, תהליך הייצור של הורמונים מנורמל והסיכויים להשגת, כיצד להתבטא, האורגזמה הנוכחית, אם בכל יום, כדי להשיג שיא של הנאה לא מצליח.

אז כי עיסוי ארוטי נפלא באמת היה בריאות או אפקט מרגש, אתה צריך להתכונן לזה. תארו לעצמכם עובדה אחת לגבי מה שהם משתמשים, איך לעבוד, אמצעים מיוחדים. לא לספור איך כולם אומרים, השותף חייב לחקור את הטכניקה לא לבצע תנועות מוגזמות להפחית את ההתרגשות, או אפילו לגרום לכאב.

הכנה לנאונעות

לפני כאן להירגע, אתה צריך לעשות אווירה יוצאת דופן בחדר. שים לב כי לחלוטין, אם מתברר לעשות תחושה של התכנסות מוחלטת משאר העולם, ואת האיש הצעיר או האישה מאוד רגועה, שוכחת את כל התראות והדילמות.

צעד ראשון - בחירה זמן נוח. זה ביסודו כדי לוודא כי השותף לא מתוכנן מקרים בסיסיים, ואתה יכול להירגע כיצד להשבית את הטלפון. שלב שני - מבחר דירות. האידיאל, אם לא, באופן כללי, יצטרך לדאוג לביקור האפשרי של ההורים.

בחדר אתה צריך לעשות אווירה יוצאת דופן. צבע נבחר - מושתק, אדום או צהבהב לִצְבּוֹעַ. אתה יכול לדגום על המנורות, צעיפים שחורים, או לכבות את כל צבע, נרות אור או אח.

עקרונות נוספים לערך יש ריח. לגמרי מציגה מנורות ארומה עם קטורת יסמין, לבנדר או וניל. יש לציין כי האטמוספרה יכולה, כאשר אנשים נהגו להביע, נעים, מרגיע מוסיקה ולא תחתונים רע למיטה. גם עומד, לשים את זה בעדינות, להחיל באיכות גבוהה שמן עיסוי או קרם, בלעדיו לגעת, בסופו של דבר, יכול להיות איך אנחנו מדברים כל הזמן, מגעיל טומומט.

פלוס של עיסוי אינטימי 3

הן עבור חבר 'ה ו עבור גבירותיי, עיסוי ארוטי יכול להיות פתרון טוב של הבעיות עם איברים אורוגניים. גבירותי הם משוחזרים למדי על ידי paming, מאז נורמליזציה של עבודת הורמוני המין מתרחשת.

גברים מעריץ אינטימי עיסוי בשל הכשרון של המדינה של "נירוונה" והרפיה מלאה, הסרה מתח ארוחה. עבור שני השותפים, עיסוי דומה יהיה סוף סוף להפוך שיטת השיפור, כמו אנשים רבים חושבים, של חיי מין, שיפור המדינה הכוללת, רווחה, גם הרמת הרשעה על עצמך ואת האטרקטיביות שלך.

אם אדם שואף רק להשיג פריקה, הגברת יכולה להראות לו כמה מאיתנו כל הזמן אומר את הצדדים האחרונים תענוג, מתן רגשות ורגשות שלא יתוארו.

תנועות עיקריות בתהליך של עיסוי 4

להשפיע על הגוף שותף אתה יכול, כמו אנשים נהגו להביע, בדרכים שונות. הקבלה הראשית היא תופס אינטימי, כאשר אדם או הגברת מתבצעת איך עיסוי ישיר של איברי המין איברי המין הינה - נרתיק או חבר. בְּ זה גם משלם תשומת לב לחלקים אחרים של הגוף.

ליטוף - הקבלה הרגילה המתאימה למעשה לפחות סוג של עיסוי, כולל מספר, עבור אינטימי. איטי או אינטנסיבי ליטוף יכול לאהוב להירגע ולשים שותף. דירות דיסקרטיות בחיפה

קבלות פנים פופולריות - ציור ו ללידה. במהלך rostira, אתה יכול להגיע להשפעה של "עור חם", אשר גם מגדיל את ההתרגשות. בעת שפשוף מומלץ להשתמש שמני עיסוי ארומטיים וחמים.

קבלה נוספת - הַחלָפָה. כולם יודעים כי הצעיר או האישה יכולים לצבוט שותף עבור הישבן, הגב, הרגליים או ידיים. פעולה זו יכולה גם לספק הנאה, אבל כדי לחפש בעצם את התגובה של השותף ויה צורך להפסיק במהירות.

עיסוי ארוטי ליידי

עיסוי ארוטי הילדה יכולה לשמש שיטות לשחזור העבודה של הגוף, כולל גבירותי איברי המין. אם הגברת אין זמן במשך זמן רב, כמו אנשים רבים חושבים, שותף מין, עיסוי אינטימי אז יכול להציל את המצב.

גינקולוגים מאמינים בכך התנזרות ארוכה לא שימושי עבור נשים. זה אפשרי כי עיסוי מוצג וכאשר מתקרב הַפסָקַת וֶסֶת. גבירותיי לא מרוצות במיטות או לא מקבלות של אורגזמה זו עם אדם עשוי לחוות את ההנאה הנוכחית ב זמן עיסוי.

זה, באופן כללי, לעשות בעזרת ויברטור, דילדו או אצבעות. אפשרי גם, זה הפך להיות אפשרי להחיל כדורים wagen.

לבקשת השותף, החדירה לא יכולה להיות חמלה כדי לדבר, עם כל זה רק את הדגדגן, הישבן, את אזור המפשעה ואת החזה, אשר נותן ליידי תענוג עצום, עד אורגזמה. טוב מאוד בשאלה זו היא גם עיסוי מרגש לנשים ולגברות.

עיסוי, עצור, כתפיים ו cervices6

עושה ארוטי עיסוי, כמעט כולם שוללים את הגב, לשווא. על הגב מאוד, כפי שכולם אומרים רגישים עור, ושבץ רך ושפשוף יכול להיות, כדי לספק הנאה עצומה, גבר וגברת.

יותר רגיש מקומות - לימארוס ועור להבי חירום, צריף. מקומות SIM צריך לשלם מיוחד תשומת הלב. להתחיל עיסוי בצורה מושלמת עם שבץ חלש, עדין, שווה לחזק את הקצב. שפשוף מתבצע רק בקצוות, לקראת עמוד השדרה והאחור, אבל לא על ידי עמוד השדרה.

Unimaginable תענוג רק יכול לספק את העציון. אז עם כל זה לא לשטוף שותף, צריך להיות קצת כדי לדבר לדחוף, אבל לא להגזים אותו לפגוע. בהתחלה, הרגליים ללוש את כף היד, אחרי זה עם אצבע ענקית יש צורך לבלבל את העקבים, באזור שבין האצבעות והכללות, כפי שכולם יודעים, את הטקסטיל של כף הרגל.

במהלך היום תחת יש גם כתפי מתח ענקיים וצוואר, כי כדי לחלק את האזורים האלה - טעות גדולה. זה הולך טוב, עיסוי משיכות, אחרי התנועה זה הופך להיות הכי אינטנסיבי. צריך לעבור מן הצוואר לכתפיים. יש צורך להדגיש את זה עם כל זה אזור צוואר הרחם לא מומלץ רק ללחוץ על העור.

ספין sighting חלופי עם ידיים, רגליים berrytz עיסוי. זה יהיה גם אינפורמטיבי, Nokonets, לגלות איך לעשות עיסוי של הרגליים נכון, במאמר הבאים שלנו.

עיסוי אנאלי 7

זה סוג של עיסוי צריך להיעשות רק לבקשת שותף.

תוכנית איסוף מקצועית לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם חסרי עניין ואבניים. אבל זה בהחלט לא רק נקודות חיוביות לעבודה.

הוא יצא רק, כמו שותף הגיע למצב של הרפיה מלאה.

צריך קפדני, לשים את זה בעדינות, לסוך קטע אנאלי על ידי וזלין או, כפי שכולם יודעים, חומר סיכה, אז אתה יכול לבצע תנועות עיסוי עם האצבע שלך או פקק מיוחד מתוך חנות סקס. העיקר הוא לא כל כך לדבר כדי להזין את הנושא עמוק מאוד. בהחלט - על ידי 2-3 ס"מ.

עיסוי אינטימי עבור גברים8

מרגיש נשים נוגע בכתפיים, גב, צוואר ובישבן, בסופו של דבר, חלומות על איך היא תיקח הזין שלו ביד יתחיל, זה הפך, לעשות תנועות איטיות כדי להתנפח למטה. על זה צעד לעתים קרובות כל הקצוות, כי על ידי הובלה, שותפים הם להתגבר איך אנחנו רגילים לדבר עם סקס מסורתי.

אבל, זה שווה, באופן כללי, להמשיך עיסוי, אז אדם מקבל, כמו אנשים נהגו להביע, רגשות בלתי נשכחים. מעסה חברה בעקבות אור, מתגרות תנועות. אתה יכול גם להוסיף "perchinchi", ללטף ביצים, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, משי. עוד על איך לעשות mossazha בלתי נשכחת עבור אדם במאמר שלנו.

אתה יכול ללמוד גבר, לאחר לקיחת חברה בדירות של אורגזמה במגבת חמה, רטובה מעט. ללא ספק, ראוי להזכיר כי כמעט כולם תביא לאקסטזה.

איך לעסות את הישבן 9

כדי לעסות הישבנים הביאו הנאה לשותף, האידיאל ביותר להשתמש בחלק התמיכה כפות רגליים ולהתחיל עם משיכות. באותה מידה, כוח הפעולה עולה. הישבן בעדינות ללוש, במיוחד, ליד הגב התחתון, כי במקום הזה העור הוא יותר כמו צר.

מאסבת בהתחלה, ואז עוד ישבן, אחרי זה, עבר בצורה חלקה לירכיים. לאחר מכן זה אפשרי לעבור לשבץ של אזור אינטימי, די פשוט לדחוף את הרגליים גברים או גבירותיי.

עבור הנערה גם מאוד נעים יהיה עיסוי חזה, יש צורך לסנן את הידיים עם שמן ולהתחיל ליטוף אותם, במיוחד באותו מקום שבו העור הוא חשיבה במיוחד, חם - תחת השד.

סדר ללא דופי לעיסוי אינטימי: רגליים, ידיים פרקי ידיים, כתפיים, צוואר הרחם, החזה והלהות, הישבן, האוזניים, הרגליים, הרגליים, הרגליים, איברי השולח. במיוחד איך אנשים משמשים להביע, הרגישות הגבוהה ביותר ספין משלו, קוויאר, אצבעות עֲגָבַיִם.

אם גם גישה כדי לעסות ולהשפיע על כל האזורים האלה בתורו, אתה יכול לספק תענוג בלתי נשכח וגברת וגברת.

טיפים למתחילים 10

כדי לספק בכל מה לא הנאה דומה, יש צורך לשים לב לכל האזורים לסירוגין, לא להישאר זמן רב על איך נהגנו לדבר, כמה מהם. אם העיסוי הארוטי נבחר, אתה צריך להתחיל לנוע לא, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר אזורי ארוגני רגיש ביותר, חיזוק עִירוּר.

עושה עיסוי, זה הכרחי תסתכל על התגובה של השותף על המגע. אם הגוף הוא אינטנסיבי, פירושו תנועות אינן נעים, באופן כללי, צריך ללכת לאזור אחר. לא למישהו אישה או צעיר מאה אחוז רגוע, העור הוא רק מכוסה עם צמרמורת, אמצעי עיסוי מספק תענוג והוא יכול פשוט ללכת לפעולה הפעילה ביותר.

לפחות איזה סוג של עיסוי, ו בפרט, אינטימי, עושה לחות עם שמנת או שמן עם הידיים. גַם מאוד יסוד, אווירה מרגיעה בחדר. האדם אינו מסוגל תירגע, מקשיב למדרגות ומשא ומתן על כמה אנשים חושבים, את הקיר או מחכים לבואו של אורחים מרגע לרגע.

יצירת כיצד לקבל נעים OPROVS הם לעתים קרובות עוסקים במיוחד בנות, והם מרגישים כמו טוב יותר לשכב את החדר להופיע איך אנחנו רגילים לדבר אווירה מרגיעה, אינטימית. פחית להתמקד על הנוף של סרטים בסגנון של "1000 לילה אחד" - רך בדים, נרות, קטורת, שטיח מתחת לרגליים ותחתונים יפה.

אזורים ארוגניים של גברים

על גוף זכר כמו ישנם מקומות מיוחדים על נשים שבבעלותה את הרגישות הגבוהה ביותר. איש יכול להגיב אחרת כדי לגעת בצוואר, הכתפיים, הישבן, מָתנַיִם. אבל, יש אזורי רגילים, נוגעים אליו אם לא תינתן, אז לפחות להיות מאוד, כפי שכולם יודעים, נעים.

לגבר כמו ארוגני ניתן לייחס אזורי: חזה, עצם הבריח ו צוואר הרחם, האוזניים, אזור המפשעה, שק האשכים חבר, בחזרה, בפרט, אזור בין הלהבים, בתי השחי ואת החלק הפנימי של הירכיים. אתה יכול גם לעשות עיסוי בתחום האצבעות והרגליים, עורף, תחתית הבטן ו יגודיץ.

לפני שתתחיל, אתה צריך לחמם את האצבעות, ולהתחיל עם משיכות בתחום של או בחזרה.

עוד על הכללים של עיסוי ללא דופי אנו אגיד למאמר.

איך לעשות הקרקע Male12

זה צריך להיות רק שאל האיש האהוב בהתחלה מסתובב על גבו, כדי בטן חסרה, רגליים, רגליים, ידיים. כל המקומות האלה רכים, כי זה לא ביסודו overdo זה, במיוחד במהלך עיסוי של הבטן. אצבעות צריכות לצמוח, מחקים מגרפות, ובזהירות, מעט לחוץ, להסיע אותם על הבטן, מפנה באזור של בתי השחי.

זה שווה להסתכל על זה, כך שהתנועות לא נספקו רגשות מביכים, ואם אדם הופך Schookto, אתה צריך קצת לשפר את הלחץ.

עבור עיסוי אינטימי האידיאל הגדול ביותר של כל המין, גברים מאוד מעריץ לגעת בהם. אם נרגע, ואז לשפר את התנועות, אז האיש סוף סוף יוכל במהירות להשיג פריקה, אבל עם כל זה יקבל משהו עם כל הנאה דומה.

כמה גברים אוהבים עיסוי הערמונית, אבל יש צורך לעשות זאת, רק שמעו בקשה ישירה על זה. גבר נופל על הבטן, עם כל זה, מתחת לבטן פשוט לשים מגבת הדוקה חזק. אז האצבע הוא משומן ב vaseline או סיכה ולהכניס לתוך חור אנאלי על מרחק קטן - פחות משלוש - 5 ס"מ. כמה אנשים יודעים מה הרגיש חותם, אתה צריך לעסות בקפידה את הנקודה עבור אחד - 2 דקות.

עיסוי אינטימי מאוד ביסודו. כדי לעשות זאת, מתחילים למשוך. איש צעיר או אישה יכולה לכסות עם נשיקות כל שותף הגוף.

בזהירות על הגגון של אזורים ארוגניים לקרוא במאמר שלנו.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

החיים הסקסיים ישחקו בכלל כמו רובנו התרגלו לדבר על ידי צבעים חדשים, אם כן כדי לדבר להוסיף אליו, כפי שאנו מדברים כל הזמן, לאבדות מעט debauchery. נמוך, סיכה, צעצועי מין, כמה תחפושות עבור משחקי תפקידים - סט קטן, אשר צריך להיות בארסנל של כל זוג. נסו לא לחזור על אותו מין פעמיים. השתמש איך כולם יודעים, טכניקות שונות וטכניקות - אנאלי, סקס אוראלי, עיסוי ארוטי, ליטוף, אוננות מול זה, קל או מוצק bdsm. אל תפחד אז לדבר על הרצונות שלך - אם אתה, כפי שכולם יודעים, דברים אמינים עם בן זוג, הוא יהיה. נסה, בסופו של דבר, להחיל את היכולות המקסימלית, סוף סוף לקבל אורגזמה!

Просмотров: 33 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar