13:48
אזורי ארוגניים על גבר של אדם: חיפוש ויישום

זה נראה פרוע פנטסטי זה לא נשמע, אבל אזורים ארוגניים על הגוף אינם מוגבלים רק "כבוד" ואזור המפשעה. יודע פגיע על הגוף של השותף שלך הוא שימושי עבור כל נערה. אחרי הכל, סקס לא תמיד ולא בכל מקום יש מקום, ואת היכולת לתת רגשות נעימים וללא סקס, לפעמים זה קורה Invino.

התוכן של המאמר

1 מה אומרים אנטומיה 2 מן המפורסם החדש 3 ראש 4 ספין 5 ידיים 6 בטן 7 ניסוי

מה זה אומר אנטומיה

הרעיון ביותר של אזור ארוגני כרוך מגרש של רירית פגז, או כיסוי עור אנושי, מניפולציה עם אשר תענוג ויכול לגרום להתרגשות סקסית.

המקומות הרגישים העיקריים ממוקמים באופן דומה, כל האנשים. אזורי רגיש נוספים ממוקמים ייחודי עבור כל אדם.

תחת הבסיס, צריך להיות מודע לאזורים שונים של איברי המין, ספוגים, בלוטות חלב, צוואר הרחם. נוסף, פוסט כל אדם. העיקר הוא שהם מחוברים יחד, זה עור צר ואת כמות מוגברת של קצות עצב. ולא ביסודו, אם הבחורה אין מספיק יכולות (זה תמיד יכול Breastfeed על עור עירום). אזור בין הלהבים שווה לשלם מיוחד תשומת לב, כמו גם השפעה ידנית על הגב של צוואר הרחם.כפות הידיים של גברים עובדים בדרך כלל אינם שונים רוך.

מפורסם ל- New2

איך להשפיע על האזורים העיקריים הארוגניים על הגוף של אדם בצורה של שפתיים, הפין, צוואר הרחם לא.ד '. כולם יודעים. אתה צריך רק להבין שכל צעיר מגיב לגירוי של נקודות רגישות אישית, מישהו אוהב כאשר הוא מנשק בספוג, ומישהו מאווררים מן הצירים על הצוואר.

אבל הדבר החשוב ביותר הכלל שכל הגברות צריכות לדעת היא שלא כל הגברים נוחים לתפוס את הניסיון של נשים למקום הקדוש ביותר - פטמות של גברים.

כדי להעריך נכון את ההעדפות של השותף, כל לליטס צריך להתחיל עם השפעה קטנה, ו, צופה בתגובה של המאהב, לחזק מניפולציה, או לבחור מקום אחר.

HEAD3

ראשו של צעיר הוא האשכול הגדול ביותר חושנים על כל הגוף.

מציצים ולשתות את אוזנה. נקודה זו היא אשכול של מספר עצום של קצות עצבים, מנוסים אוזן זכרית יגרום להתרגשות משותף. עפעפיים.

סובייטי שאינם פנסים וחוסר מידע הולידו לנחש שווא כי ליווי - כל זה משהו, הבסיסית, זה על העובדה הזאת להיות שותק. עכשיו לקרוא יחידות יש מידע כי ליווי השירות בישראל אין שום דבר עם זנות.

זה לא אזור ארוגני לחלוטין, לא.ל. הגירוי שלה הוא לא כל כך נרגש כפי שהוא נותן תענוג שלא יתואר בָּחוּר. נשיקות, או את אצבעות תנועות רדיאיות הקלות ביותר תתבקש על ידי אגרסיבי גבר כדי פחם מן הנאה. חלק calp. ובכן, איזה צעיר מסרב שים את ראש הנערה על ברכיו, כך שהיא שיחקה עם הקיפוד של שיער קטן או ליטוף את ראש השותף. אגב, אם הצעיר בוטח על החלק הזה גופים חצי משלהם, הוא אומר על אמון מלא מצדו. סאי מעריץ משיכות מתפוררות, ואחרים נותנים טפרים בשערה.

Spin4

לעשות מן הראש כועס ונורא של המשפחה צייתן Cavalier יכול להיות באמצעות עיסוי כתפיים זכר. סה"כ גב עיסוי, בפרט, אם זה מדולל עם נשיקות הכריחו בחור לקבור את שלו בחירות. לדוגמה, המקום של כיפוף הברכיים בכמה צעירים לחלוטין מתברר להיות נקודה רגישה. עוד על איפה למצוא אלה נקודות מאוד ייתן אנטומיה מיידית של סקס.מעת לעת חושני נקודות לשנות את עמדתם, משעממות, או להיפך, להגדיל את שלהם רְגִישׁוּת. התערבות כירורגית, פציעה, ניקוטין ואלכוהול משקאות משפיעים לא רק על הגוף, ועל קצות העצבים.

Hand5

אבל יש כמה מקומות מרגשים בולטות עם נקודות ארוגניות:

עור דק חיבור בינוני ללא שם אצבעות פועלות כהקרנה של אזור המפשעה. בחלק האחורי של כף היד יש עוד סוד אזור - בין האצבע האמצעית לאינדקס.

כדאי לנסות לעשן ולשבץ את המקומות האלה, כמה גברים יובילו להקמת.

בטן 6

אזור העיתונות נראה לא כל כך הרבה ארוגני "הצבע" כמה מקום פנטזיה זכר.

בישראל, אין אזור לדעות קדומות כאשר ההצעה באה לעבודה בסוכנות הליווי. לאנשים המקומיים יש סטנדרטים רוחניים גבוהים. בהחלט כל אחד מודע לכך ESCOGER פשוט מלווה את הלקוח באירוע, שומר את השיחה ואת ליווי בכיתה VIP הנערה הופך לסימן של מעמד ציבורי.

לְהַשְׁפִּיעַ זה יכול להיות כפות הידיים, נשיקות, שדיים או אפילו שיער. בנות רבות לא מתן לדו"ח לעצמו, מתחילים בתת-מודע ללטף בטן זכר ושדיים כאשר רוצה להפוך את החצי שלהם נעים ורמז על סקס. נערות ליווי בתל אביב tkescorts.com

ניסיוני 7

זה לא משנה מה להתנחל יש השפעה ארסנלית מרשימה על הגוף של גבר. מלטף ספוגים I אזורי לשון ארוגני על גופו של אדם כן בנוסף, בעדינות נושך אותם, הבנות לספק את ההנאה המקסימלית לשותפים. גברים חכמים במהלך הרגעים האלה בהחלט להודות לגברת במיטה, לאחר שפורסם על שלם.

דפורמציה של העור בצורה של סוחט שייכת אחד הפתוגנים ידניים מסיביים ביותר. נשים רבות מעריץ את הדחיסה רגליים של האיש שלהם. ואם אתה רק להסתכל על ראש חבר שלך נבחר אחד, או האוזן שלו, אז אתה יכול להתקשר צמרמורת נעימה לאורך עמוד השדרה והאופוריה.

Просмотров: 3391 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar