01:50
Eotophobia: מדוע אין לשותף תשוקה מינית וכיצד להילחם בו

Eotophobia היא תופעה מעניינת מאוד יכול להסביר את הכישלון של שותף ממין - למה סקס רוצה, ושותף מקרים, טיפול, מיגרנה וקשיי אחרים מסוג זה. למעשה, עבור מונח זה סוף סוף מסתיר לא יותר כמו פחד של סקס. גם מזדיינת סצינות סקסיות או הדיון שלהם.

התוכן של המאמר

1 תנאים מוקדמים הִתרַחֲשׁוּת 2 לא להילחם בזה 3 כאנ זה צריך להיות שותף

תנאים מוקדמים הִתרַחֲשׁוּת

כמו לפחות כמה סיוט אישי, אירועים התרחשות של ארוטופוביה עשויה להיות סכום עצום גדול. הרבה יותר מ יכול לדמיין כמה מאיתנו התרגלו לקרוא, לפחות איזה פסיכולוג. אחרי הכל, פחדים אישיים יכולים, בסופו של דבר, נראה אור עקב לפחות כל מעשה או תגובה לאירוע.

זה יכול להיות טראומה פסיכולוגית. לא הרבה מי יודע שהטרדה, אונס, תשומת לב גבוהה או דגש על המראה מ עמיתים בתקופה של התבגרות bubertate בעתיד, בסופו של דבר, עלול לגדול פנימה פחד, איך להתבטא, לפחות קצת קשר אינטימי, אפילו חיבוקים רגילים.

מומחים יעבדו עם פחדים אישיים סטודנט, לזהות את הגורם להתרחשות של ארוטופוביה. גם מיוחד אולי למנות תרופות ריפוי. בשום מקרה אתה צריך לנסות להילחם עם פחד משיטותיך - תרופות הרגעה אמנים לא יפתרו את הדבר, אבל רק להחליש את הליבידו.עקרוני מאוד, כאשר הוא זוהה על ידי ארוטופוביה, לדבר עם שותף.

גם פגיעה יכולה להיות רקע חיצוני.

ליישם חלומות אישיים בישראל קל אם אתה מודל מדהים מרוסיה. ניתן לעבוד בישראל כיום בתחום הפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל אפשר להרוויח חודש מ -2500 יורו.
נערות ליווי בהרצליה

ולא אותם לנגב, או קצת טרגדיה קרה. שלח תשומת לב לעובדה כי במקרה זה, אנשים מפתחים את זה פוביה בגלל חוסר הרצון למישהו נגע בהם, כפי שהוא יכול לגרום להם כאב או לספק רגשות לא נעימים, זיכרונות.

מספר עצום של תרבויות של הזמן, בסופו של דבר, תופס סקס רק כדרך להמשיך את הסוג. זה נראה התנאים המוקדמים Eotophobia עבור אדם שגדל במשפחה כזו. סקס בשביל הכיף זה יהיה משהו כפי שאנו מבטאים, אסור, נורא, גרימת רגשות לא נעימים. במיוחד מאשר בביוגרפיה שלו רק את המקום להיות זיכרונות על איך ב תהליך ההערכה והמחקר עצמו בהתבגרות הוא הופרע ולהעניש על התנהגות לא הולמת.

אולי האלימות הפנימית לא היתה, אבל היה משהו הזעזע בחזרה בילדות. לדוגמה, הוא יכול להקשיח את נאגיים ההורה או לשמוע, איך pupratians מקיים יחסי מין. בפרט, סיבה זו נמצאת באלה אנשים שהגדילו במשפחה המתגוררים על דיור קטן שבו לא לכל אחד יש מקום לפרטיות. על הנפש של התינוק זה יעזוב שביל יכול להיות תנאי מוקדם עבור הופעתה של ארוטופוביה.

רקע ביתי יכול להיות חרדה ארוכה על הערכה של הרצונות של השותף, הן פיזית ויזואלית. חוסר ודאות במראה ואת המספר החסר של ניסיון יכול, באופן כללי, להיות, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, תנאי מוקדם עבור סירוב סקס, כתוצאה מכך, לגדול בארוטופוביה.

אולי, כמה חושבים, הסיבה הטריוויאלית ביותר כאשר אדם לא מרוצה בהופעתו. טוב מאוד להדגיש את מה במקרה זה, תנאים מוקדמים חיצוניים הם לא, לשים את זה בעדינות, יהיה לשחק כמה לחשוב על כל תפקיד. האיש עצמו יכול להביא את עצמו לאוטופוביה. הוא יכול העצמי להחליט כי זה לא מדהים וסקסי. אמוטופוביה אור צורה - מורכבות במיטה.

אֵיך תחשוב על IT2

לאוטופוביה יש מעמד של המחלה, ולכן גישה לפתרון קושי זה שווה גם להתחרות עם כל הרצינות. כולם יודעים מה קודם כל, זה שווה ליצור קשר עם מיוחד.

אי-יציבות סובייטית ושאויות של המידע העבירו ניחוש לא מדויק כי ליווי הוא עכשיו משהו, הוא מפואר, זה מה שיש לשתוק. אבל כאן יש להם מידע כי ליווי שירותי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

ק. תיצור קשר עם מין מטפל, אבל כמעט תמיד פסיכותרפיסטית גיוס צריך סוף סוף סוף סוף עזרה תצליח עם עונש. בסיסי, מצא מיוחד מיוחד. אחרי הכל עבודה עם פחד, בסופו של דבר, מבקש מעורבות אישית מלאה אמון בניידות. לא מקצועי במקרה זה יכול רק להחמיר את הקשיים.

הסיכון לפתח erythrofobia בקרבנות האלימות הוא מאוד נהדר, במיוחד ולא פציעה היתה קשורה קשר הדוק לתחילת חיי המין. ב מקרה כזה, כדי "למחזר" עם פסיכולוג, לדון. זה יכול לעזור להפחית את האפשרות של פציעות שלאחר מכן.

אֵיך זה צריך להיות שותף 3

לחשוף את הסיבה לקושי. במקום זאת טמון בשותחן עצמו, למשל, הוא אמר פעם או עשה משהו לא נעים, לדון ברגע זה. בשאלת המאבק, כפי שהוטל, פחד אישי, במיוחד, במקום שהוא נוגע לחיי מין, עיקרון מאוד לעבוד יחד.

יש צורך כי השותף מסייע לשפר את הביטחון בעצמו. כך שהוא עשה מחמאות, הביע רגשות במין פעולה, היתה טקטית. ואפילו לא צריך לקרוא גם את היציבות צריך להיות מורגש מן השותף בזה. ולא שותף נראה כי לידו רגוע, יש הגנה ויש רצון, אולי ארוטופוביה יוכלו לפתור בלי ללכת מיוחד.

בעיקר לא למהר רק להתחיל את המחקר של מינית תשוקות זה את זה מאפס, לא ממהר

עם eotophobia אתה יכול להתמודד, במקום להבין את התנאים המוקדמים התרחשותה תתעורר, כפי שכולם יודעים, תומכים קרוב ופונים מיוחדים.

Просмотров: 803 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar